Parę słów o mnie

Językoznawca, tłumacz, podróżniczka, motocyklistka, miłośniczka Natury,  wszelakich form ruchu na swieżym powietrzu, w wodzie i na parkiecie.  

Przez wiele lat aktywnie zarzadzałam portfelem klientów biznesowych w środowisku międzynarodowym.   

 

Jeśli coś w życiu jest stałe  - to jest to zmiana. 

Zmian w moim życiu było co nie miara i nie wszystkie były łatwe, ale cieszyłam się każdym nowym horyzontem, który otwierała każda kolejna zmiana. 

Ze świata biznesu przeniosłam się do branży rozwoju osobistego i edukacji domowej

Od paru lat zajmuję się coachingiem i jest to moja druga życiowa pasja po podróżach i językach obcych (które na moich zajęciach przestają być obce :). 

Ukończyłam międzynarodowe szkolenie ACTP (Accredited Coach Training Program)  w ramach ICF (International Coaching Federation) czyli największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej zrzeszającej profesjonalnych coachów. 

Jako coach towarzyszę moich klientom w odnawianiu relacji ze samym <Sobą> w obliczu zmian życiowych a zwłaszcza tych zawodowych. Szczególnie bliska jest mi praktyka uważności, obecności, bycia w < tu i teraz >, ale i praca z ciałem i emocjami. Szereg szkoleń i warsztatów, które ukończyłam i technik, które praktykuję od lat na Sobie zaowocował moją autorską metodą rozwoju BeFex – Bądź obecny – Czuj – Wyrażaj.  

Jeśli bliska Twojemu sercu jest uważność i rozwój, zapraszam Cię na cykl spotkań Odkryj Siebie na Nowo

dakar_bolivia.jpg
surfing.jpg
10663390_629810393801262_2034632860_o.jpg