top of page

      Parę słów o mnie

Cześć :) Mam na imię Joanna. Z wykształcenia jestem językoznawcą, tłumaczem konferencyjnym i nauczycielem,

z pasji podróżniczką, motocyklistką, miłośniczką Natury,  wszelakich form ruchu na swieżym powietrzu, w wodzie i na parkiecie.  

W ramach mojej działalności zawodowej przez wiele lat zarządzałam portfelem klientów biznesowych w środowisku międzynarodowym.   

 

Jeśli coś w życiu jest stałe  - to jest to zmiana. 

Zmian w moim życiu z biegiem lat nie ubywa :) Nie wszystkie są łatwe, ale staram się cieszyć się każdym nowym horyzontem, który otwiera każda kolejna zmiana. 

Od paru lat inspiruję i towarzyszę innym zawodowo jako coach. Jest to moja druga życiowa pasja po podróżach i językach obcych, które na moich zajęciach przestają być obce :). 

Ukończyłam międzynarodowe szkolenie ACTP (Accredited Coach Training Program)  w ramach ICF (International Coaching Federation) czyli największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej zrzeszającej profesjonalnych coachów. 

Jako coach intuicyjny towarzyszę moich Klientom w odnawianiu relacji ze samym <Sobą> w obliczu zmian życiowych a zwłaszcza tych zawodowych. Szczególnie bliska jest mi praktyka uważności, obecności, bycia w < tu i teraz >, ale i praca z ciałem i emocjami. Szereg szkoleń i warsztatów, które ukończyłam i technik, które praktykuję od lat na Sobie zaowocował moją autorską metodą rozwoju BeFex-Go czyli Bądź obecny – Czuj – Wyrażaj - Działaj.  

Jeśli bliska Ci jest uważność i rozwój, zapraszam Cię na spotkanie, na którym Odkryjesz Siebie na Nowo

dakar_bolivia.jpg
surfing.jpg
10663390_629810393801262_2034632860_o.jpg
bottom of page