top of page
Sesje coachingowe i szkolenia z rozwoju osobistego

Dla kogo? 

Na sesje zazwyczaj decydujemy się w sytuacjach kryzysowych bądź na rozstaju dróg.   

Ja zachęcam żeby sesje lub warsztaty włączyć do swojego grafika jako regularną formę nie tylko rozwoju ale przede wszystkim dbania o Siebie.  

Dlaczego?  

Bo człowiek to istota wielowymiarowa, składamy się ze sfery cielesnej, emocjonalnej, umysłowej i duchowej. 

Jak to by było gdybyśmy przez kilka dni nie jedli, nie korzystali z toalety, nie myli zębów albo przez parę tygodni nie wzięli prysznica? 

Tak jak nasze ciało potrzebuje regularnego odżywiania, oczyszczania, ruchu i miłości, tak i pozostałe sfery potrzebują tego samego.  

Na na co dzień dbamy o ciało (oby! :) Ale jeśli chodzi o sferę intelektualną i emocjonalną, działamy na wyuczonych schematach, nawykach, które powstały w dzieciństwie i wczesnej młodości, a potem często powtarzamy je przez całe życie.  

Te okulary, przez które postrzegamy rzeczywistość jak i wyuczone schematy działania dezaktualizują się, świat się zmienia, zmieniamy się My, ale autentyczna zmiana w Nas może nastąpić tylko wtedy kiedy sobie to uświadomimy i podejmiemy decyzje, że chcemy już żyć inaczej.

Sesje i warsztaty mogą być formą interwencji kryzysowej bądź formą regularnego audytu – sprawdzenia jak Twój sposób myślenia, czucia i funkcjonowania sprawdza się w Twoim życiu, gdzie przydałoby się zaktualizować oprogramowanie. 

Niezależnie od tego czy jesteś w sytuacji kryzysowej czy na rozstaju dróg, czy chciałbyś zatrzymać się i przyjrzeć się Sobie i światu, jeśli pragniesz poczuć Siebie, zapraszam Cię w podróż, aby odkryć Siebie na Nowo.

Ocean

Standard
coaching

       

Sesja coachingowa, gdzie przyglądamy się nurtującej Cię sprawie. 

Techniki, którymi pracujemy : rozmowa, wizualizacja, symbole, rysunek, ruch. 

Wybierasz sobie te metody, z którymi czujesz się komfortowo. 

Pracujemy w sferze umysłu (wyobraźni) emocji (odczuć) i jeśli czujesz gotowość, to przygladamy się Twoim przekonaniom i temu jak Ci służą w odniesieniu do tematu Twojej sesji lub Twojego codziennego życia. 

Cena : 210 PLN za 60 min (czas powyżej godziny liczymy zgodnie ze stawką godzinową) 

Krajobraz świątyni wodnej

Sesje Befex-Go

Seans głębokiej uważności umysłu, tutaj Twoja intencja jest zajrzeć nie tylko w sferę umysłu (wyobraźni) i emocji (odczuć) oraz przekonań, ale też do sfery subtelnej Twojego pola (sfery duchowej). 

 

Techniki: pomagam Ci wyciszyć się i wejść w stan medytacji czyli głębokiej uważności umysłu, cały czas jesteś świadomy, i tam kontaktujesz się z Twoim Wewnętrznym głosem.  

Pracujemy z Twoją energią w ciele i Twoim polu energetycznym wokół ciała, tutaj masz przestrzeń aby otworzyć pole Twojego serca, poczuć Siebie i usłyszeć/zobaczyć/ poczuć co Twoje Wewnętrzne Ja chce Ci zakomunikować. 

Cena: 240 PLN za 60 min (czas powyzej godziny liczymy zgodnie ze stawką godzinową) 

Wałek malarski

warsztat szkoleniowy

Szkolenie z metody Befex lub wprowadzenie do metody 10 kroków połączone z medytacją prowadzaną, teoria + praktyka, jest to forma szkolenia dla osób, które pracowały już ze mną na sesjach i mają za sobą praktykę medytacji i technik uważności.

Cena: 300 PLN za 90 min (czas powyżej limitu liczymy zgodnie ze stawką godzinową) 

Wystawiam faktury,  sesji udzielam w języku polskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim.

bottom of page